O mnie

Dzień dobry, nazywam się Paweł Chojecki. Jestem adwokatem. Zajmuję się rozwiązywaniem problemów prawnych i biznesowych.

Postaram się napisać kilka słów o sobie, tak żeby mogli mnie Państwo lepiej poznać.

Według stanu na jesień 2016 prawem zajmuję się od 10 lat. Jestem właścicielem kilkuosobowej kancelarii prawnej. Od początku zawodowej kariery doradzając w dwóch dziedzinach – prawie własności intelektualnej i prawie korporacyjnym. Przez te lata pracy brałem udział i zrealizowałem liczne ciekawe i złożone projekty prawno-biznesowe (m.in. prestiżowe spory sądowe dotyczące naruszeń praw ze znaków towarowych, wzorów użytkowych i przemysłowych, wielomilionowe spory korporacyjne, czy też liczne działania restrukturyzacyjne i optymalizujące podatkowo działalność spółek). Interesujące sprawy i zagadnienia, którymi się zajmuję staram się omawiać na blogu.

Wierzę, że jestem dobrym prawnikiem, a może i bardzo dobrym. Dlaczego tak uważam? Bo umiem myśleć – myśleć nieszablonowo (niemal zawodowo grałem kiedyś w szachy). Bo lubię rozmawiać z ludźmi i ich słuchać. Bo lubię czytać i się uczyć – znam prawo i możliwości, jakie daje. Bo jestem bardzo skrupulatny (ku trwodze współpracowników).

Zamiast zdawkowych informacji, o tym, co robię w wolnym czasie i czy jest to „relaks przy dobrej książce”, odsyłam na bloga, gdzie nieregularnie pojawiać się będą również wpisy na tematy niezwiązane z prawem, a które wydają mi się warte uwagi i opisania (czyli pewnie o książkach, społeczeństwie i polityce ekonomicznej).

Cóż, na koniec nie pozostaje mi nic innego, jak zaprosić Państwa do współpracy. Można się ze mną skontaktować: dzwoniąc (tel. 693 936 341), pisząc maila: pawel.chojecki@adwokatura.pl albo można też wejść na fb i porozmawiać na chacie, jak ktoś woli mniej formalny kontakt.

Ukłony.

PCh.